Collection: North York
TiffinStash Your Trusted Tiffin Service in North York
Enjoy the comfort of homestyle Indian meals with TiffinStash’s tiffin service in North York.
Each meal is freshly cooked by local chefs, bringing authentic Punjabi, Gujarati, Marathi, and
South Indian flavors right to your doorstep.
Perfect for students, professionals, and families, our service makes daily dining simple and
wholesome fresh food, timely delivery, and the true taste of home in every bite.
-
India's Flavour Non-Veg Healthy Meals (Plans)
- Regular price
- from $95.31
- Sale price
- from $95.31
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mumma's Kitchen Punjabi Tiffins
- Regular price
- from $13.88
- Sale price
- from $13.88
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tiffin Add-Ons
- Regular price
- from $1.10
- Sale price
- from $1.10
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mummy's Pure Veg Gujarati Tiffin Service
- Regular price
- from $1.00
- Sale price
- from $1.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mumma's Kitchen Swaminarayan Tiffins
- Regular price
- from $13.88
- Sale price
- from $13.88
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
India's Flavour Veg Healthy Meals (Trial)
- Regular price
- $19.00
- Sale price
- $19.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Delhi Hub Veg Tiffin Service
- Regular price
- from $11.67
- Sale price
- from $11.67
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Veg & Non-Veg Parantha Specials(by ChefAmmi)
- Regular price
- from $2.49
- Sale price
- from $2.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Fiery Grillss Budget Veg & Non-Veg Combo Tiffin Service
- Regular price
- from $6.25
- Sale price
- from $6.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mumma's Kitchen Jain Tiffins
- Regular price
- from $13.88
- Sale price
- from $13.88
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
TPFU Food Combo Tiffin Service
- Regular price
- from $62.81
- Sale price
- from $62.81
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kohinoor Non-Veg Tiffin Service
- Regular price
- from $11.67
- Sale price
- from $11.67
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Swaminarayan Methi Thepla: Home-Style in Bulk
- Regular price
- from $24.99
- Sale price
- from $24.99
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per
Sold out -
Wakhra Chulha Combo Veg & Non-Veg Tiffins
- Regular price
- from $55.94
- Sale price
- from $55.94
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Yum In Box Jumbo Veg Tiffin Service
- Regular price
- from $23.59
- Sale price
- from $23.59
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
India's Flavour Veg Healthy Meals (Plans)
- Regular price
- from $89.06
- Sale price
- from $89.06
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
India's Flavour Non-Veg Healthy Meals (Trial)
- Regular price
- $20.33
- Sale price
- $20.33
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chef Ammi Veg Tiffin Service
- Regular price
- from $1.00
- Sale price
- from $1.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Wakhra Chulha Budget Veg Tiffin Service
- Regular price
- from $11.67
- Sale price
- from $11.67
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chef Ammi Combo Tiffin Service
- Regular price
- from $5.00
- Sale price
- from $5.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
India's Flavour Mixed Healthy Meals (Plans)
- Regular price
- from $92.81
- Sale price
- from $92.81
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mokshi's Kitchen Non-Veg Tiffin Service
- Regular price
- from $20.33
- Sale price
- from $20.33
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mummy's Pure Veg Jain Tiffin Service
- Regular price
- from $1.00
- Sale price
- from $1.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mitzies Jerk Kitchen Non-Veg Tiffin Service
- Regular price
- from $4.00
- Sale price
- from $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mummy's Pure Veg Swaminarayan Tiffin Service
- Regular price
- from $1.00
- Sale price
- from $1.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Parantha Specials (By India's Flavour)
- Regular price
- from $6.99
- Sale price
- from $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 3 of 3